AYDER İMAMOĞLU OTEL

Hakkımızda

Tatil için fırsat bulduğunuzda, bunu alışıldık yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Biz size Ayder yaylasında tatil için farklı bir alternatif sunuyoruz ve oldukça konforlu dubleks apart dairelerimiz ile unutulmaz bir tatil için size yardımcı oluyoruz. Eşi benzeri olmayan muhteşem bir doğa, bunu tamamlayan dağlar ve doğal güzellikler, aynı zamanda fırtına vadisinin (Avusor Vadisi) kolların birinin yanı başında, hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de ailenizle ve sevdiklerinizle keyif alabileceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

Yılın her zamanında uygun şartlarda rezervasyon fırsatı, vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için size yardımcı olacaktır. İşletmemiz bütün müşterilerine gösterdiği itinalı hizmet anlayışı ile mükemmel bir tatil için hep yanınızda olacak. Sıra dışı ve alışılmışın dışında unutulmayacak bir tatil planınızda bizim de mutlaka yer almamız gerekiyor.

Ev konforunda olan tesisimiz size bu konuda ve özellikle de manzarasıyla en iyi hizmeti sunacaktır. Ayder yaylasına gelen insanların çok şanslı olduğunu söylememiz gerekir. Burada hem olağanüstü güzelliklere, doğa manzarasına, tertemiz oksijenine ve yanı başınızda çam ormanıyla hem de hizmetleri ile memnuniyet yaratan apart otelimiz var.

Son derece temiz ve düzenli apart dairelerimiz, resepsiyon hizmeti ile farklı aktivitelere yönlendirmesi gibi çok çarpıcı imkânları sunmaktadır. Ayder yaylasında, hem yöresel lezzetleri tadabilirsiniz hem de doğal güzellikler ile beraber iç içe muhteşem bir tatil fırsatına sahip olabilirsiniz.

  • Ev konforunda konaklama
  • Bölgeyi tanıma ve gezme turları
  • Yöresel lezzetler ve olağanüstü yemek fırsatları
  • Muhteşem doğaya yerinde tanıklık etme fırsatı

Bunlar, sizin için hazırlamış olduğumuz sunum ve imkânlardan sadece birkaçıdır. Fırtına vadisinin yanı başında muhteşem görüntüsü, doğal güzelliklerin yanı sıra tarihin geçmiş kültür ile birlikte burada yaptığı katkı ve bütünlük, gerçekten iyi bir tatil fırsatı vermektedir.

Huzuru, mutluluğu ve doğal güzelliklerin en iyi renk tonların arayan herkes için, apart otelimiz her zaman hizmetinizde. Turizm potansiyeli büyüyen bir ülkede tüm doğal güzellikleri en iyi şekilde değerlendirmek gerekiyor. Başka bir yerde bulamayacağınız muhteşem görüntüler, Ayder yaylasında sizi beklemektedir. Temel kuruluş amacı müşteriye hizmet olan tesislerimiz, sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil için sizi bekliyor.

Hakkımızda
  • Wifi HİZMETLER
  • Banyo HİZMETLER
  • Buzdolabı HİZMETLER
  • Fırın HİZMETLER
  • TV HİZMETLER
  • Ütü HİZMETLER